پیوستن به کانال تلگرام

فروشگاه دیجی سانا بانه

مهلت تست و برگرداندن کالا

 

رویه‌های بازگرداندن کالا

 

کلیه کالاهای دیجی سانا دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  در صورت داشتن اشکال یا ایراد فنی و یا غیر اصل بودن کالا مشمول 10 روز مهلت تست و بازگشت کالا می‌شوند. اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف دیجی سانا همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال و یا عبارت هدیه و یا رایگان درج شده‌اند، مشمول 10 روزضمانت تعویض نیستند.

همچنین کالاهایی که به وسیله پیک دیجی سانا تحویل مشتری می‌گردند، باید همانجا در محل توسط مشتری تست شده و اصالت و سلامت کالا تأیید گردد و در صورت داشتن ایراد یا اشکال و یا غیر اصل بودن از تحویل گرفتن آن خودداری شده و نسبت به بازگرداندن کالا توسط پیک اقدام شده و درخواست تعویض کالا داده شود این کالاها شامل 10 روز مهلت تست نمی‌باشند.

 

 

return for digisana website​​

 

 

 

 

 

 

 

شرایط بازگرداندن کالا

 

استفاده از 10 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 10 روز پس از دریافت کالا، به دیجی سانا اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 10 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به دیجی سانا بازگردانده شود برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد . در صورت لزوم برای نوشتن آدرس یا توضیحات ، موارد لازم به همراه شرح عیب و اطلاعات تماس بر روی یک برگ کاغذ نوشته شده و به جعبه یا کارتن محصول الصاق گردد و یا در داخل جعبه و کارتن گذاشته شود که این روش توسط دیجی سانا توصیه می‌گردد.


این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی ، نصب و راه اندازی ، تنظیمات ، کاربرد غیرمعمول ، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

 

وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعتکاری پس از دریافت کالا، به دیجی سانا به وسیله تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
اگر مغایرت ، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است ،  مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌ بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به دیجی سانا بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

 

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعتکاری پس از دریافت کالا، به دیجی سانا از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به دیجی سانا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد . در صورت لزوم برای نوشتن آدرس یا توضیحات، موارد لازم به همراه شرح عیب و اطلاعات تماس بر روی یک برگ کاغذ نوشته شده و به جعبه یا کارتن محصول الصاق گردد و یا در داخل جعبه و کارتن گذاشته شود که این روش توسط دیجی سانا توصیه می‌گردد.

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به دیجی سانا (شماره تلفن 08734240001) اطلاع داده شود.
اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 24 ساعت‏، باید انصراف خود را به دیجی سانا اطلاع دهد و در اولین روز کاری نسبت به برگشت کالا اقدام نماید.
در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس دیجی سانا ، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند باز پس داده شوند ، از شمول این بند خارج هستند.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید ، کلیه هزینه‌های ارسال کالا چه در هنگام ارسال و چه در هنگام برگشت دادن کالا به عهده مشتری خواهد بود.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

 

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعتکاری پس از دریافت کالا، به دیجی سانا اطلاع داده شود.
با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت ‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و دیجی سانا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به دیجی سانا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. در صورت لزوم برای نوشتن آدرس یا توضیحات، موارد لازم به همراه شرح عیب و اطلاعات تماس بر روی یک برگ کاغذ نوشته شده و به جعبه یا کارتن محصول الصاق گردد و یا در داخل جعبه و کارتن گذاشته شود که این روش توسط دیجی سانا توصیه می‌گردد.

کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به دیجی سانا ارسال شود.
در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به دیجی سانا بازگردانده شود.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

 

لطفاً قبل از هر اقدامی با دیجی سانا تماس بگیرید.
از ارسال کالا بدون هماهنگی با دیجی سانا جداً ، خودداری کنید.
برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌ بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته بندی به همراه  کالای اصلی ارسال شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ ای بنویسید.
فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن یا در قطعه کاغذی جداگانه‌ ای مشکل را بنویسید.
اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ ای بنویسید.اگر کالا دارای رمز عبور ، آی دی، اپل آی دی یا الگو  است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان دیجی سانا امکان تست آن را داشته باشند.

 

 هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش دیجی سانا برسد، هزینه‌های ارسال به عهده دیجی سانا است.
برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید  همراه کالا  به دیجی سانا ارسال شود.
در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان دیجی سانا، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

 

کارشناسان خدمات پس از فروش دیجی سانا ایراد های اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌ دیدگی توسط کارشناسان دیجی سانا تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.
لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا نزد دیجی سانا است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ دیجی سانا بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، دیجی سانا تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.
اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و دیجی سانا در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌ پذیرد.
پس از دریافت و پذیرش کالا توسط دیجی سانا ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.
کارشناسان فنی خدمات پس از فروش برای تست محصولات، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه‌ های ابلاغ شده توسط شرکت‌های تولید کننده و یا نمایندگی‌ های مجاز محصولات و کالاهای ارائه شده در سایت دیجی سانا هستند، لذا علیرغم تصور آن‌که تست کالا (حتی برای ایرادهای خیلی آشکار) می‌تواند خیلی سریع انجام شود، ولی در عمل رعایت رویه‌ های تست زمان‌ بر است و در مواردی نیاز به هماهنگی با نمایندگی‌های مجاز آن کالا دارد. به همین علت زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا به طور میانگین 48 ساعت کاری در نظر گرفته شده است، ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش دیجی سانا است.

 

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

 

با شماره تلفن 087340001 تماس بگیرید.tellphone for digisana website

​و یا پیام خود را در صفحه “تماس با ما” برای خدمات پس از فروش ارسال کنید.

​​

​​