پیوستن به کانال تلگرام

فروشگاه دیجی سانا بانه

درباره دیجی سانا
 
آغاز به کار


فروشگاه دیجی سانا از اردیبهشت ماه سال 1395 با هدف ارائه‌ی کالاهای اصلی و باکیفیت و با مناسب ترین قیمت برای هموطنان گرامی آغاز به کار نموده است.


اهداف و چشم اندازها


فروشگاه اینترنتی دیجی سانا با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن و پایین‌ترین قیمت در آن تامین کرده و با رضایت و طمینان خاطر استفاده نمایند.
 
نحوه‌ی کار دیجی سانا


دیجی سانا تأمین ‌کننده‌ی کالا نیست، بلکه یک درگاه مطمئن برای دسترسی به صدها تأمین‌ کننده‌ی معتبر است. به این معنا که پس از ثبت سفارش شما به عنوان خریدار، کالا از سوی تأمین‌ کننده در اختیار فروشگاه دیجی سانا قرار می‌گیرد و پس از کنترل کیفیت و حصول اطمینان از صحت و سلامت کالا، از طریق بخش ارسال، به سمت خریدار روانه می‌شود.
شما با خرید از دیجی سانا نیازی به جستجو درباره‌ی اعتبار تأمین ‌کننده نخواهید داشت. بانه‌سرویس بعنوان نمایندهء شما به شما این اطمینان را می‌دهد که می‌توانید تمام کالاهای مورد نیاز خود را به‌راحتی و از طریق خدمات یکپارچه و مطمئن و با ضمانت دیجی سانا خریداری کنید.
 

خدمات مشتریان


خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این فروشگاه این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، حمایت بیشتر از مشتریان همیشگی، ارائه‌ی کالا با مناسب‌ترین قیمت و … برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. بعلاوه، استفاده از سیستم مرجوعی کالا نیز جزو مزیت‌های کاری ما محسوب میشود که به خریداران عزیز این امکان را میدهد که در صورت معیوب بودن محصول خریداری شده بتوانند محصول رو مرجوع کرده و هزینه آن رو بطور کامل دریافت کنند و یا کالایی دیگر را جایگزین نمایند. علاوه بر اینها، سیستم پشتیبانی تلفنی این فروشگاه، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده این فروشگاه می باشد.
 

حوزه کاری


حوزه کاری فروشگاه دیجی سانا عرضه لوازم خانگی و الکترونیکی اصلی با مناسبترین قیمت برای مشتریان ارجمند میباشد.
 

صاحب امتیاز : شاهو محمودی


شماره حساب‌ها


شماره کارت بانکی فروشگاه  دیجی سانا جهت پرداخت از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب


شماره کارت 1:

5927  -  0652  -  3378  -  6104   بانک ملت به نام شاهو محمودی 


شماره کارت 2:

6682  -  3044  -  4610  -  6393   بانک سینا به نام شاهو محمودی